• Komody i witryny

Salon, sypialnia, gabinet, jadalnia, pokój dziecięcy – komody i witryny, szafki narożne to meble o bardzo szerokim i różnorodnym zastosowaniu, z zalet których możemy korzystać w dowolnym pomieszczeniu w naszym domu lub mieszkaniu. Jeśli witryna i komoda wciąż funkcjonują w Twojej wyobraźni jako meble klasyki, na które nie ma miejsca w nowoczesnym wnętrzu najwyższa pora to zmienić! Sklep meblowy Megi’s Concept oferuje bogaty wybór komód i witryn różniących się stylami i wykończeniem. W naszej ofercie witryna industrialna sąsiaduje z klasycznym kredensem w stylu prowansalskim oraz industrialnym barkiem z drewna mango. Jest więc w czym wybierać!

Witryna industrialna, klasyczna komoda, barek Truck – niebanalne elementy do niebanalnych wnętrz

Projektując nasze wnętrza chcemy, żeby miały swój niepowtarzalny charakter. Stąd oryginalne meble, odważne dodatki i nietuzinkowe systemy wykończenia podłóg i ścian. Wchodząc naprzeciw oczekiwaniom profesjonalnych projektantów wnętrz oraz pasjonatów Megi’s Concept oferuje bardzo zróżnicowaną ofertę komód i witryny, w której ważne miejsce w ostatnim czasie zajmuje witryna industrialna. W zależności od Twojego osobistego stylu witryna industrialna od Megi’s Concept może być przykładem surowego minimalizmu będącego kwintesencją postindustrialnego loftu lub meblem zgoła innym, w którym elementy postarzanego drewna przepięknie kontrastują z metalowymi detalami i wykończeniami.

Sama witryna industrialna to nie wszystko… Ofertę dopełniają pasujące komody, szafki, dedykowane szafki RTV, a nawet barki, dzięki którym możesz stworzyć niepowtarzalną aranżację pokoju dziennego, salonu, jadalni, a nawet pokoju dla nastolatka. Nasza oferta to także komody industrialne, w których zastosowano drewno z recyclingu. Wyróżnia je niebanalna estetyka i unikatowy charakter.

Interesuje Cię witryna industrialna? A może chciałbyś zaprojektować własny komplet mebli do salonu lub gabinetu? Zapraszamy do naszego sklepu w Piasecznie. W ofercie posiadamy również nowoczesne kanapy i komplety wypoczynkowe, które dopełnią Twoją aranżację.

  • Parametry

Zamów teraz

i otrzymaj NIESAMOWITE zniżki

Ekspresowa dostawa

wybranych produktów za 0 zł

Zwroty

Do 14 dni

Ekspresowa dostawa

wybranych produktów za 0 zł

Zwroty

Do 14 dni