• Łóżka

Każdy lubi się wyspać. Jednak komfortowy i spokojny sen jest szczególnie ważny w okresie wzrostu i dojrzewania. Dlatego każde dziecko powinno mieć własne łóżko. Musi ono być przede wszystkim dobrze dobrane pod względem rozmiaru, a także solidne i wygodne. Stylistykę warto rozważać w drugiej kolejności, jednak w przypadku pokoju dziecięcego ma ona również bardzo duże znaczenie. Obecnie dostępne są łóżka dla dzieci, które wymykają się standardowemu postrzeganiu stylu i pozwalają stworzyć w pokoju młodego człowieka prawdziwie wyjątkową oazę.

Funkcjonalne łóżka dla dzieci

Problemem w pokojach dziecięcych często jest ograniczona przestrzeń. Na niewielkim metrażu trzeba zmieścić miejsce do spania, nauki i zabawy. Konieczne jest również przechowywanie wielu rzeczy – ubrań, zabawek, przyborów i rozmaitych skarbów, które niejednokrotnie mają dla naszych pociech ogromne znaczenie. Wszystko to sprawia, że każdy mebel wybierany do tego pomieszczenia powinien być funkcjonalny. Dlatego największą popularnością cieszą się łóżka dziecięce o funkcjonalnym designie – np. z szufladami pod materacem lub na antresoli, która tworzy poniżej miejsce na biurko czy szafę. W małym pokoju doskonale może się również sprawdzić tapczan dla dzieci, który w ciągu dnia zajmuje niewiele miejsca, a w nocy zamienia się w łóżko. Jednocześnie idealnie wpisuje się w założenia wielofunkcyjnej przestrzeni, oferując wygodne miejsce do odpoczynku o każdej porze.

Urządzenie pokoju okazuje się jeszcze trudniejsze, gdy mieszka w nim rodzeństwo. Wówczas najprawdopodobniej nie obejdzie się bez kreatywnych rozwiązań. Świetnie sprawdzają się piętrowe łóżka dla dzieci, które pozwalają oszczędzić mnóstwo przestrzeni, a przy tym oferują dużo frajdy. Dobrym rozwiązaniem może być też tapczan dla dzieci dla każdego z rodzeństwa. Meble te postawione w przeciwległych kątach pokoju zapewnią pociechom uczucie odrębności i pozwolą wykreować kawałek prywatnej przestrzeni.

Różnorodne łóżka dla dzieci – co wybrać?

Łóżka dziecięce to wiele rozwiązań i jeszcze więcej stylów. Możesz się zdecydować na bardzo prostą, uniwersalną formę lub postawić na bajkowe, nietypowe rozwiązanie. Rama w kształcie wozu strażackiego, karocy Kopciuszka, wyścigówki? Z Megi’s Concept to możliwe! Oferujemy te i wiele innych ciekawych mebli dla dzieci w każdym wieku. Obejrzyj dostępne modele na niniejszej stronie lub odwiedź nasz salon, by z bliska przekonać się o ich właściwościach. Nasza propozycja obejmuje wyłącznie starannie zaprojektowane i wykonane łóżka dla dzieci, które pomogą Ci stworzyć funkcjonalny oraz atrakcyjny wystrój dla swojej pociechy.

  • Parametry

Zamów teraz

i otrzymaj NIESAMOWITE zniżki

Ekspresowa dostawa

wybranych produktów za 0 zł

Zwroty

Do 14 dni

Ekspresowa dostawa

wybranych produktów za 0 zł

Zwroty

Do 14 dni