• Narożniki

Komfortowy odpoczynek w gronie rodziny lub przyjaciół, gdzie każdy ma wygodne miejsce i nikt nikomu nie przeszkadza? To jak najbardziej możliwe – potrzebujecie jedynie odpowiednio dużego, nowoczesnego narożnika modułowego! Jaka jest zaleta takiego mebla? To możliwość wypoczywania dokładnie tak, jak to lubicie – z kubkiem kawy pod ręką, z głową odpoczywającą na miękkim zagłówku, a nawet… drzemiąc, dzięki funkcji spania!

Mebel tego rodzaju zwykle stanowi centrum strefy relaksu w salonie, dlatego warto wybrać model, który będzie dobrze pasował do wnętrza. W Megi’s Concept to bardzo proste – przygotowujemy dla Was modułowe narożniki na wymiar, możecie więc zamówić wariant o idealnym układzie i kolorystyce.

Może Wam się wydawać, że nowoczesne narożniki z funkcją spania sprawdzą się tylko w dużych pomieszczeniach – nic bardziej mylnego! W sklepie internetowym znajdziecie zarówno monumentalne modele do klasycznych wnętrz, jak i odpowiednie do małych mieszkań kompaktowe warianty, z praktycznym pojemnikiem na pościel.

  • Parametry

Zamów teraz

i otrzymaj NIESAMOWITE zniżki

Ekspresowa dostawa

wybranych produktów za 0 zł

Zwroty teraz

Do 30 dni

Ekspresowa dostawa

wybranych produktów za 0 zł

Zwroty teraz

Do 30 dni