• Sofy i tapczany

  • Parametry

Pokój dziecięcy pełni funkcję przestrzeni do zabawy, miejsca relaksu i odpoczynku, przestrzeni do nauki i rozwijania dziecięcych zainteresowań oraz pasji… To sprawia, że bardzo często na bardzo ograniczonej przestrzeni musi się znaleźć miejsce na wiele mebli o zróżnicowanym zastosowaniu. I tak, stajemy przed dylematem wyboru łóżka czy wersalki, bo na łóżko zapewniające komfort wypoczynku w nocy oraz nowoczesną sofę, na której można by przysiąść z kolegami w ciągu dnia zwyczajnie nie ma miejsca. Rozwiązaniem tego problemu jest tapczan jednoosobowy lub fotel rozkładany z funkcją spania. Zarówno tapczan jednoosobowy, jak i fotel rozkładany od Megi’s Concept doskonale sprawdzą się na ograniczonej przestrzeni, zapewniając wygodę i funkcjonalność użytkowania w dzień i w nocy.

Tapczan jednoosobowy czy fotel rozkładany – urządzamy pokój dla rodzeństwa

Funkcjonalne, a zarazem gustowne urządzenie pokoju dla jednego dziecka bywa sporym wyzwaniem, co dopiero w sytuacji, kiedy jeden pokój dzieli z sobą rodzeństwo! Ze względu na funkcjonalność oraz kompaktowe rozmiary w pokoju rodzeństwa zastosowanie może znaleźć zarówno klasyczny tapczan jednoosobowy, jak i fotel rozkładany. Obydwa rozwiązania są wyposażone w pojemnik na pościel, co ułatwia jej przechowywanie w ciągu dnia, jednocześnie zapewniając wysoką higienę snu.

Szukasz sofy lub tapczanu? Nie chce Ci się wierzyć, że funkcjonalny tapczan jednoosobowy może naprawdę fajnie wyglądać i dobrze komponować się z pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza? W takim razie zapraszamy do salonu meblowego Megi’s Concept. Sofy, tapczany i fotele rozkładane z funkcją spania oferujemy w sprzedaży internetowej oraz stacjonarnej. W naszym sklepie stacjonarnym w Piasecznie może się zapoznać ze standardowymi modelami naszych mebli tapicerowanych do pokojów dziecięcych. Gros projektów wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta, co daje nam możliwość idealnego dopasowania mebla nie tylko pod kątem kolorystyki, ale co najważniejsze rozmiaru.

Zamów teraz

i otrzymaj NIESAMOWITE zniżki

Ekspresowa dostawa

wybranych produktów za 0 zł

Zwroty teraz

Do 30 dni

Ekspresowa dostawa

wybranych produktów za 0 zł

Zwroty teraz

Do 30 dni