• Wersalki

  • Parametry

1910.00 -10% 1710.93
1790.00 -4% 1710.93

Jak według Was wygląda salon idealny? Czy w jego centrum królują klasyczne wersalki z naturalnej skóry, wykończone drewnem bukowym i z szeroki, wygodnym oparciem? A może raczej oczami wyobraźni ujrzeliście nowoczesny model bez podłokietników, za to w intensywnym kolorze i z o metalowych, smukłych nóżkach? W obu przypadkach nie da się ukryć jednego. To właśnie ten mebel odgrywa najważniejszą rolę w pokoju dziennym – bez niego trudno sobie w ogóle wyobrazić salon! Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby obok klasycznej wersalki znalazły się wygodne fotele skórzane lub pufy, dzięki którym przestrzeń zyska dodatkowe miejsca do wypoczynku oraz przyjmowania gości.

Nowoczesne wersalki to meble odpowiadające na bardzo zróżnicowane potrzeby użytkowników. Podczas gdy w jednych domach rozkładane wersalki stanowią serce kompletu wypoczynkowego do salonu, w innych królują w pokojach gościnnych dostarczając wygodnej przestrzeni do relaksu w ciągu dnia oraz komfortowego miejsca do wypoczynku w nocy. A Ty gdzie planujesz ustawić swoją nowoczesną wersalkę?

Klasyczne i nowoczesne – wersalki do każdej przestrzeni

By centrum życia Waszego domu pozwalało zarówno na komfortowy relaks w ciągu dnia, jak i relaksujący wypoczynek nocą, Megi’s Concept przygotowała szeroką ofertę wyjątkowych mebli. Miękkie, nowoczesne wersalki idealne do niewielkich mieszkań, klasyczne modele od renomowanego producenta Orfeusz, warianty skórzane i tapicerowane – w naszym sklepie internetowym znajdziecie wymarzone wyposażenie idealnego pokoju dziennego czy sypialni!

Klasyczne i nowoczesne wersalki wyróżniające się oryginalnym designem i najwyższą jakością wykonania prezentujemy w naszym stacjonarnym sklepie meblowym w Piasecznie. Jeśli poszukujesz wersalki, koniecznie odwiedź nasz salon i przekonaj się o tym, że żadna inna wersalka nie sprawdzi się w Twoim wnętrzu tak dobrze, jak klasyczne i nowoczesne wersalki od Megi’s Concept. W ofercie posiadamy również funkcjonalne leżanki, których ergonomiczny kształt oraz możliwość regulacji pochylenia oparcia zapewniają doskonałe warunki do wypoczynku zarówno w pokoju dziennym, jak i nowoczesnym gabinecie.

Zamów teraz

i otrzymaj NIESAMOWITE zniżki

Ekspresowa dostawa

wybranych produktów za 0 zł

Zwroty teraz

Do 30 dni

Ekspresowa dostawa

wybranych produktów za 0 zł

Zwroty teraz

Do 30 dni