Koszyk

Historia firmy - trochę o nas

Z nami umeblujesz swój dom

Początki firmy sięgają czerwca 2000 roku, kiedy to zaczęłam stawiać swoje pierwsze kroki w branży. Powstanie jednego, niewielkiego wówczas sklepu trudno z dzisiejszej perspektywy uznać za sukces. Niewątpliwie jednak w analogiczny sposób rodziło się wiele obecnie znanych i cenionych firm. Wraz ze zmianami, jakie zachodziły w gospodarce całego kraju, również i ja się stopniowo rozwijałam. Między czasie nawiązała się trwająca do dziś współpraca z wieloma producentami mebli w Polsce w tym oświetlenia jak i akcesoriów, których liczba dziś sięga ponad 30 najlepszych i sprawdzonych polskich firm a liczba dostępnych produktów już przewyższa 14 tyś pozycji i stale jest aktualizowana.

W obecnej chwili do moich partnerów handlowych należy kilkadziesiąt Polskich producentów takich jak Orfeusz Bobo, Benix, Nova Meble, Bomar, Sośno, Halmar, Meblomak, Feniks Meble, GKI - Design i wielu wielu innych.

Popularność na rynku sprzedaży mebli zyskują sklepy internetowe, z których z dnia na dzień korzysta coraz większa liczba klientów, nie brakuje ich też z za naszej zachodniej jak i wschodniej naszej granicy, gdzie też dostarczamy nasze produkty.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom jako moim Klientom, w 2013 roku postanowiłam otworzyć sklep internetowy, czyli sklep pod nazwą www.megismeble.pl.

Chcę, aby moja firma była postrzegana i znana z najwyższej jakości obsługi jak i różnorodnego asortymentu. Konkurencja z dnia na dzień rośnie ale i firma Megi's Concept pnie się cały czas w górę dzięki wam i waszemu wsparciu. Pozytywne postrzeganie w oczach tysięcy Klientów i marka jaką udało mi się wyrobić przez 18 lat w branży zachęca Mnie do dalszej pracy nad dobrym wizerunkiem.

Z dnia na dzień rozwijam się, chcąc zdobywać jeszcze większe zaufanie moich stałych jak i nowych Klientów.

Dziś dzięki Waszym sugestiom oferuję bardzo duży wybór mebli do salonu, sypialni, jadalni czy biura. Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom jestem w stanie zrobić na każdy wymiar sofę, narożnik, fotel, komodę, szafę czy stół. Nie ma dla Mnie rzeczy niemożliwych do zrobienia.

Zaprojektuję meble specjalnie dla Ciebie.

W Megi's Concept każdy Klient traktowany jest indywidualnie, służymy fachowym doradztwem co do kolorystyki jak i doboru modelu czy rozmiaru zakupionych u nas mebli. Dla stałych Klientów mamy specjalne rabaty oraz vouchery prezentowe.

Proponuję również, bezpłatne wykonanie pomiarów, wysyłkę katalogów, próbników tkanin i wybarwień drewna - wystarczy zapytać o taką możliwość.

U Nas znajdziesz bardzo atrakcyjny System Sprzedaży Ratalnej oraz transport i wniesienie zakupionych mebli.

W naszych salonach mamy atrakcyjne obniżki cen i ofertę specjalnie przygotowaną dla Ciebie.

Meble szyte na miarę - to Nasze motto.

ZAPRASZAM I ŻYCZĘ UDANYCH ZAKUPÓW

Opinie o nas znajdziesz w Google oraz Ceneo