Koszyk

Meble na raty 0% - MegisMeble.pl

Większość przedmiotów, które posiadamy w swojej ofercie, można zakupić w systemie ratalnym, od 2500 zł raty już za 0% do 10 rat. Aby proces przechodzenia przez zakup ratalny był jak najbardziej bezpieczny i prosty, nawiązaliśmy współpracę ze sprawdzonymi podmiotami: Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole.

meble na raty 0%

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat tego, jak wygląda procedura przyznawania rat na zakupy u każdego z pośredników. Warto pamiętać, że między pośrednikami występują różnice w opiniowaniu zdolności kredytowej konsumenta. Dlatego, w sytuacji odmowy przyznania nam rat, warto złożyć wniosek u kolejnego z nich.  

Wnioski o meble na raty można złożyć drogą elektroniczną – po kilkunastu minutach otrzymujemy decyzję kredytową.

MEBLE NA RATY W SANTANDER BANK:

meble na raty

Po wyborze opcji zakupów na raty z Santander zostaniemy przekierowani do formularza, który jest jednocześnie wnioskiem kredytowym. Zakupy na raty w Santander nie wymagają wnoszenia wpłaty własnej. Wysokość comiesięcznej raty i całkowity okres obowiązywania umowy są elastycznie ustalane z Bankiem.

Aby uzyskać meble na raty w Santander, należy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie i zaczekać na kontakt ze strony konsultanta banku, który poprosi nas o informacje dotyczące osiąganych dochodów. Formą potwierdzenia przedstawionych przez nas informacji może być kontakt Banku z pracodawcą lub dostarczenie zaświadczenia o dochodach (istnieje możliwość przedłożenia dokumentów drogą elektroniczną).

Po pozytywnej weryfikacji dokumentów przez Bank i nawiązaniu umowy kredytowej klienta z Bankiem (również możliwa jest wersja online), pracownik Megismeble.pl skontaktuje się z Państwem w celu poinformowaniu o terminie dostawy towaru.

Więcej informacji na temat tego jak kupować w megismeble.pl na raty znajdziesz na tej stronie: www.santanderconsumer.pl

 

Meble na raty

Planujesz remont mieszkania lub domu? Obawiasz się, że zakup wymarzonych mebli do jadalni czy sypialni nie zmieści się w założonym budżecie? Skorzystaj z możliwości, jakie dają Ci meble na raty! W Sklepie Megi’s Concept znajdziesz bardzo atrakcyjny system sprzedaży ratalnej oraz transport i wniesienie zakupionych mebli – słowem profesjonalną i kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że remont wiąże się z całą masą niespodziewanych wydatków, w wyniku których Twój budżet na elementy wyposażenia wnętrza topnieje… Właśnie dlatego, oferujemy Ci dogodne warunki zakupu mebli na raty. Meble na raty to rozwiązanie, dzięki któremu możesz wyposażyć swoje wnętrza tu i teraz, spłacając zakup mebli w dogodnych ratach 0%.

Rata 0% to najdogodniejsza forma finansowania zakupów, w ramach której w miesięcznych ratach spłacasz tylko wartość zakupionych mebli i akcesoriów. Bez dodatkowych opłat. Bez prowizji. Bez ukrytych kosztów. Dzięki temu możesz od razu wyposażyć każde wnętrze w Twoim mieszkaniu i domu i zapomnieć o „życiu na kartonach” czy wśród patchworkowej zbieraniny mebli, która odbiera Ci chęć do dalszego działania. Aranżacja przestrzeni, w której mieszkamy i odpoczywamy, ma ogromne znaczenie dla naszej motywacji. Zadbaj o nią, wybierając wysokiej jakości designerskie meble na raty!

Meble na raty 0%

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy Państwu dogodne warunki finansowania zakupów w Sklepie Megi’s Concept. Meble na raty 0% to możliwość cieszenia się nową aranżacją pomieszczeń bez obaw o opłaty dodatkowe i ukryte koszty zakupu. W ramach miesięcznych rat spłacacie Państwo wyłącznie kwotę odpowiadającą łącznej wartości zamówienia.

Klientów zainteresowanych zakupem mebli na raty zachęcamy do kontaktu. Nasz Zespół odpowie na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości, jednocześnie dopełniając wszelkich formalności niezbędnych do skorzystania z oferty zakupu ratalnego.