Koszyk

Forma płatności i terminy

DOSTĘPNE PŁATNOŚCI w salonie MEGISMEBLE.PL

W salonie megismeble.pl możesz zapłacić za zamówienie w kilku opcjach:

 


PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ PRZELEW

PŁATNOŚĆ KARTĄ

RATY

10x0%

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ - w salonie meblowym stacjonarnie lub u naszego przewoźnika (szczegóły ustalane podczas realizacji zamówienia.

PRZELEW dokonywany jest na nasz rachunek wskazany poniżej albo poprzez szybkie płatności BLUE MEDIA.

ING BANK ŚLĄSKI S.A. - Numer rachunku: 66 1050 1025 1000 0092 5470 5560.

PŁATNOŚĆ KARTĄ - dokonywana jest w salonie meblowym lub poprzez Pay'u podczas składania zamówienia na sklepie internetowym megismeble.pl. oraz w sklepie internetowym za pomocą systemu płatności Blue Media S.A

 

 

RATY - Naszym Klientom dajemy także możliwość zakupu na raty poprzez bank Santander oraz Credit Agricole.

Więcej informacji można znaleźć na stronie zakupy na raty.

 

TERMINY PŁATNOŚCI
Płatność dokonywana jest w momencie zakupu przedmiotu w salonie.

Przy zakupie w sklepie internetowym, płatność powstaje z chwilą potwierdzenia zamówienia a w tym przyjęcia do realizacji Państwa zamówienia. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania środków na koncie.

W przypadku wyboru płatności przelewem, poprzez Pay'u - płatnościami elektronicznymi albo kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży - potwierdzenia złożenia zamówienia lub zaproponowanej oferty.

Na wpłatę czekamy 7 dni, w przypadku niedokonania wpłaty w tym terminie zamówienie zostaje anulowane. Prosimy o podanie numeru zamówienia w tytule przelewu. Czas księgowania przelewu, w zależności od banku, trwa od 1 do 3 dni.

W sytuacji niezarejestrowania płatności pełnej lub zaliczki za zamówienie to po 7 dniach jest ono anulowane.

Czy mogę zrezygnować z zamówienia ?

Naszym klientom dajemy możliwość zrezygnowania z zakupu lub odstąpienia od umowy z pewnymi wyjątkami.

Jeżeli zamawiasz przedmiot już wyprodukowany, który posiadamy lub jest dostępny u naszych partnerów, masz prawo odstąpić od umowy na zasadach ogólnych obowiązujących przy zakupach internetowych, czyli 14 dni. Jednak wówczas ponosisz jedynie koszty odesłania towaru.

Jeżeli zamówiłeś meble, które produkowane są tylko dla Ciebie, to możesz zrezygnować do 7 dni od zamówienia, wówczas nikt nie ponosi kosztów. Pomóż nam jedynie i powiedz, dlaczego rezygnujesz, pomożesz ulepszyć nam usługi i pomóc innym kupującym.

Kiedy wpłacić całość kwoty ?

Całość kwoty wpłacić należy podczas składania zamówienia.

Przy zamówieniu mebli produkowanych dla Ciebie, wymagamy minimum zaliczki min. 30%, która zabezpiecza i pokrywa nasze koszty w sytuacji Twojej rezygnacji, drugą część należy zapłacić przed odebraniem towaru.

 

Czy ponoszę koszty, gdy nie odbiorę przesyłki ?

Jeżeli zamówiliście Państwo, towar a my zdążyliśmy wysłać wam go pod wskazany adres, wówczas ponosicie państwo koszty związane z wysyłką tego towaru, nawet jeżeli był on zerowy podczas składania zamówienia. Pamiętaj, że koszty które, ponosimy podczas transportu mebli, szacują się w kwotach 200-600 zł i są dla Państwa Rabatem dodatkowym z naszej strony.