Koszyk

Co z Twoimi danymi osobowymi? FAQ

Drogi Użytkowniku serwisu megismeble.pl
 
 
25.05.2018 r. weszło w życie „RODO”, czyli unijne rozporządzenie, którego celem jest unowocześnienie oraz ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych obowiązujących na terenie UE.
 
W związku powyższymi zmianami w zakresie ochrony prywatności chcielibyśmy przypomnieć jakie Twoje dane posiadamy i zasady, na jakich je przetwarzamy.
 
Kto przetwarza Twoje dane?
 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Megi's Concept z siedzibą w Piasecznie ul. Warszawska 22.
 
Jakie dane przetwarzamy?
 
Jedynymi danymi, których od Ciebie potrzebujemy i które posiadamy to dane niezbędne do zrealizowania zamówienia dla Ciebie w tym Twój adres email, imię, nazwisko, adres dostawy oraz jeżeli zawieramy umowę kredytową także seria i nr dowodu osobistego, pesel oraz twoj nr telefonu.
 
Dlaczego przetwarzamy Twoje dane?
 
Dzięki temu możemy dostarczyć Ci zamówiony towar, wysłać wiadomość sms, lub email oraz cykliczny newsletter z najciekawszymi informacjami i materiałami promocyjnymi dotyczących oferowanych przez nas produktów. Bez wykorzystania Twojego adresu mailowego oraz danych do dostawy niebyłoby to możliwe
 
Jak przechowujemy Twoje dane?
 
Twoje dane są przechowywane w bazie systemu mailingowego sky-Shop, z której usług korzystamy do wysyłki newslettera i realizacji dostaw z dostawcami na podstawie stosownych upoważnień i umów.
 
Jak długo przechowujemy Twoje dane?
 
Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania Twojej zgody, co spowoduje usunięcie danych z bazy. Jeśli to nie nastąpi — będą przechowywane przez okres prowadzenia działalności gospodarczej przez Megi's Concept lub jego następców prawnych.
 
Komu udostępniamy Twoje dane?
 
Twoje dane nie będą udostępniane innym podmiotom bez Twojej zgody.
 
Jakie masz prawa?
 
W związku z przetwarzaniem przez Megi's Concept Twoich danych przysługują Ci następujące uprawnienia:
  • prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • prawo do przenoszenia danych jeśli jest to technicznie możliwe,
  • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, jeżeli Użytkownik uprzednio taką zgodę wyraził,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora.
Jak możesz się z nami skontaktować?
 
Jeśli uważasz, że przetwarzanie przez nas Twoich danych narusza Twoje prawa — powiedz nam o tym. Staramy się reagować na uwagi i sugestie naszych Klientów. W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się z nami skontaktować, wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@megismeble.pl Ponadto, zawsze możesz napisać na adres Megi's Concept, ul. Warszawska 22, 05-500 Piaseczno.
Pod przyciskiem możesz zobaczyć naszą Politykę Prywatności i dowiedzieć się więcej oraz sprawdzić jak dbamy o dane naszych Czytelników.
 
Jednocześnie informujemy, że Twoje wszystkie udzielone dotychczas zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostają ważne. Możesz je wycofać w dowolnym momencie kontaktując się z nami pod adresem kontakt@megismeble.pl
 
Pozdrawiamy
Zespół Sklepu Megismeble.pl