Koszyk

Wyższa jakość usług transportowych - Przeprowadzki, przewóz przedmiotów

Usługi transportowe - Megi's Concept - MegisMeble.pl

To oferta firmy Megi's Concept - Małgorzata Plichta właściciela marki megismeble.pl, która gwarantuje najwyższe standardy, spełniając wysokie oczekiwania naszych klientów. Obsługujemy klientów prywatnych jak i firmy. Przewóz rzeczy i towarów wykonujemy profesjonalnie w szczególności na terenie Warszawy, Piaseczna i okolic, a także całego kraju. Ofertę naszą kierujemy głównie do osób i firm potrzebujących transportu przedmiotów takich jak

  • meble
  • materiały, których nie możesz przewieźć zwykłym samochodem osobowym,
  • przedmiotów o długości do 4 metrów,
  • innych elementów wymagających przewiezienia w sposób bezpieczny.

Zapewniamy najwyższy poziom usług transportowych. Mamy bogate doświadczenie w dostawach dla osób fizycznych / prywatnych jak i przedsiębiorstw m.in. branży meblowej. Oferujemy szybki transport mebli dla klientów prywatnych z możliwością wniesienia. Nasze usługi przewozu czy innych materiałów opierają się m.in. na przewozie rzeczy ze sklepów meblowych oraz zwykłych przeprowadzek.

Co nas wyróżnia? Profesjonalizm i najlepsze relacje z klientem.

Zawsze stawiamy na profesjonalizm, który zawsze pozwolił nam na budowanie najlepszych relacji z naszym klientem. Nasza firma zatrudnia pracowników, których bogate doświadczenie pozwoli na bezpieczny przewóz mebli, co dostarczy państwu satysfakcji z podjętej z nami współpracy i całkowity brak zmartwień.

Dlaczego powinieneś Nas wybrać?

Nasze atuty to:

  1. Indywidualne podejście do Klienta,
  2. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie transportu przedmiotów gabarytowych takich jak meble w tym łóżka, sofy, kanapy, narożniki, stoły krzesła i inne.
  3. Zadbamy o bezpieczny transport Państwa rzeczy podczas przeprowadzki/ transportu.

Zapraszamy do współpracy

Darek - 780 608 048